Second Space Grünerløkka – minilagerets midtpunkt

I februar 2022 åpnet Second Space sitt lokale på trendy Grünerløkka. Dette er faktisk Oslo sin mest folkerike bydel. Det kan kanskje forklare hvorfor det er en av våre mest populære minilager i Oslo

Grünerløkka er ikke bare en bydel, det er også et spesifikt strøk i Oslo. Det er preget av gammel murbebyggelse, i form av høyvokste blokker og leiegårder i rette kvartaler. Det henvises også ofte kun til som Løkka. Edvard Munch levde flere av sine år på Løkka. 

Second Space Urban Project 

Vi vet at kundene våre trenger plass – også i et trangt bybilde. Lokalene vi har tilgang til ser naturligvis annerledes ut i tettbygde sentrumsstrøk, og lagerplassene vi tilbyr her er gjerne litt mindre enn ellers på landsbasis. Grünerløkka er et eksempel. 

Dette gjør lagrene våre svært populære, fordi de passer godt til små plasser og urbane livsstiler. Vi vet hvor skoen trykker, eller hvor du skal oppbevare skosamlingen, om du vil. 

Smarte økonomiske valg

Om du først skal bo innenfor ring 3, ønsker du kanskje ikke å bruke alle pengene dine på bolig? Litt av vitsen med byen er vel konsertopplevelser, alle spisestedene rett utenfor og ikke minst bylivet. 

Det er ingen hemmelighet at kvadratmeterprisen i Oslo er stiv. Og hva passer vel bedre da, enn å leie lagerplass til en brøkdel av leieprisen? Snittleieprisen i Oslo er nemlig – hold deg fast – 20.000 kroner per måned. Dette er ikke priser vi har i Second Space, det kan vi garantere deg. 

Grünerløkka + gründer =sant 

Det er et yrende forretningsliv på Løkka. Når gründeren skal følge med på et pulserende byliv og trender i endring, er et minilager perfekt. Uavhengig av hva du selger får du plass på vårt lager: deler og verktøy tilknyttet sykkelreparasjon, bruktbutikk med yndige skatter eller kanskje klær som passer en urban sjel. 

Kanskje kjenner du på at det å ha alt i butikken gjør deg mer sårbar for tyveri? Eller kanskje at kollektivet ditt ikke føles som det kuleste stedet å oppbevare bunaden eller arvesølvet? Med våre lagerplasser kan du være trygg på at vi tar sikkerhet på alvor

Fire fine fordeler med Urban Space

  1. Tilgjengelighet og plassering. Second Space Grünerløkka ligger sentralt i Sannergata 25. Det går alltid en trikk! Eller en buss, kanskje en t-bane.
  2. Enkel tilgang. Benytt vår brukervennlige app for tilgang til lageret, mellom 05-24 hver dag. Det bør passe bra med storbyens tempo.
  3. Rimelige priser. Våre kvadratmeterpriser er mye rimeligere enn leieprisen for boliger, og du kan spare mye på å sette noe vekk på lager som du roterer på etter behov.
  4. Endringsdyktig. Trenger du ikke plassen lenger? Med oss har du ikke 12 måneders minimumstid, som du gjerne har når du leier en bolig. Oppsigelsestiden er fleksibel, hos oss betaler du for en måned av gangen. Da er det lett å endre planene, og justere behovet. 

Her er link til for minilager Grünerløkka

Lite, effektivt og rimelig

Det er mange gode grunner til å velge Second Space på Grünerløkka. Vi er stolte av å bidra til et mer fleksibelt hverdagsliv. Samtidig støtter vi de som går med en gründer i magen, men trenger litt tid til å få ting på plass. Da kan du leie et lager av oss i mellomtiden, til butikkplassen er leid og markedsanalysen gjennomført. 

Dette lageret åpnet vi i 2022, og vi er stadig på kikk etter nye lagerplasser. Kanskje sees vi på en av våre nye lokasjoner på minilager Ålesund?  

Om informasjonskapsler

Denne nettsiden bruker informasjonskapsler. Vi bruker informasjonskapsler primært for å forbedre og analysere opplevelsen av nettsiden vår og for markedsføringsformål. Fordi vi respekterer personvernsrettighetene dine, kan du velge å ikke akseptere visse typer informasjonskapsler. Klikk på de forskjellige kategorioverskriftene for å finne ut mer og endre standardinnstillingene. Blokkering av visse typer informasjonskapsler kan ha en negativ innvirkning på opplevelsen av nettsiden og kan begrense tjenestene vi kan tilby deg.
Les mer
Lagre mitt valg
Godta alle