Vårt minilager på Stabekk er ikke tilfeldig plassert – og det er en grunn til at det er her vi har vårt hovedkontor. Godt synlig fra E18 vil du finne det som er starten på Second Space slik vi kjenner det i dag.
Dette lageret er enkelt synlig fra E18. Stabekk ligger i Bærum, nærme Oslo. Her er det enkelt å komme seg fra A til B. Lageret tilbyr store, romslige lagerplasser.
Holtet 45 – moderne og lyst
Minilageret vårt ved Stabekk, nærmere presist Holtet 45, møter Second Space sine høye standarder for et moderne og veltilpasset lokale. Her deler vi bygg med flere fremtidsrettede bedrifter.
Second Space før – og nå
Vårt aller første lager åpnet vi på Stabekk, våren 2021. Derfra har bedriften vokst jevnlig. Fra den aller første lagerlokasjonen som ble åpnet våren 2021, har Second Space i dag 14 veletablerte lagerbygninger i Norge.
Vi er opptatt av å treffe godt på kundene sine behov, og tilpasser oss stadig. Vi kjenner til markedet, og vet hvor skoen trykker. Derfor har vi valgt noen enkle løsninger for kundene våre:
- Enkel tilgang til lageret via en app. Smart og brukervennlig.
- Ingen bindingstid utover en måned, og fleksibel flytting ved behov.
- Tilgang til lageret mellom 05 og 00 (midnatt) hver dag hele året.
- En rekke forskjellige størrelser på lagrene våre.
- Høyst sannsynlig en betraktelig mye rimeligere kvadratmeterpris enn hva du hadde betalt for samme plassen i egen bolig (gitt at du leier bolig.
- Her kan vi også hjelpe deg med traller for frakt mellom bil og lagerplassen din.
- Gratis utlån av henger.
Alle fordelene nevnt over finner du naturligvis også ved Second Space Stabekk.
Fordeler med Second Space Stabekk
- Dette lageret har god ankomst fra bakkeplan til store, romslige lagerlokaler. Dette gjør det til en gunstig plass for deg som for eksempel trenger ekstra lagerplass til bedriften. Leie av lagerplass kan enkelt justeres, dersom bedriften din trenger litt ekstra plass. Dette er også smart i overgangsfaser – om bedriften vokser eller må nedskalere.
- Utleie av hengere – enkel frakt av dine eiendeler, uten at du behøver å organisere så mye mer enn et fungerende hengerfeste. Hos oss kan du enkelt låne en henger, på vårt lager på Stabekk.
- Adgang fra sentrale E18 – med et veldig synlig bygg fra motorveien er det et lett tilgjengelig lager. Her er det godt med parkering, og lagerbygget gjør at det er svært enkelt tilgjengelig med bil.
Oslonært lager
Om du har en bedrift i Oslo og omegn, kan det være smart å velge et lager der du slipper labyrintgatene i Oslo sentrum. Minilager for bedrifter er for mange en svært effektiv måte å spare penger på.
Uansett om du tilbyr en tjeneste der du er avhengig av utstyr, eller har en lagerbeholdning der du stadig må fylle på, kan Second Space tilby gode løsninger.
Kundestyrt lagerplass
Tilgjengelighet kan utgjøre hele forskjellen, når hverdagens tempo styrer jobbdagen. Da er det fint å vite at du kan stole på at lagerplassen du benytter er sikker, godt tilpasset og enkelt å komme til.
I Second Space er vi lidenskapelig opptatt av å møte kunden der de er, og tilpasse lagrene våre etter behov.
Har du innspill til hvordan vi kan bli bedre, endre praksis eller en annen form for tilbakemelding? Kontakt oss –vi hører gjerne fra deg.